Mehmet Ali Erbil, ‘Evrim Akın ile Ev Gezmesi’nde evinin kapılarını açtı!

Renkli kişiliği ve hoş sohbeti ile izleyicilerin her daim beğenisini kazanan Evrim Akın, birbirinden ünlü isimlerin evlerini gezerek çok özel yaşantılarına tanık oluyor. Kanal D’nin, sunuculuğunu Evrim Akın’ın yaptığı “Evrim Akın İle Ev Gezmesi” otuzdördüncü bölümüyle ekrana geldi.

SON KONUK MEHMET ALİ ERBİL!

Evrim Akın bu hafta, ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil’in, sevgilisi Gülseren Ceylan ile birlikte yaşadığı boğaz manzaralı villasına konuk oldu.

EVİNİ İLK KEZ AÇTI

Mehmet Ali Erbil, sevgilisi ile birlikte yaşadığı evini, ilk kez Kanal D ekranlarına açtı. Evrim Akın ile Ev Gezmesi’nde görülen lüks villada, sanat eserlerinden mağazaları andıran giyinme odasına kadar her şeyi gözler önüne serildi. Erbil, samimi açıklamalarıyla da dikkat çekti. Zaman zaman kahkahalar havalarda uçuşurken ünlü şovmenin, tüm doğallığıyla göz yaşlarını tutamadığı anları da oldu.

YATAK ODALARI ÜÇ AYRI BÖLÜMDEN OLUŞUYOR

Ünlü şovmenin salonunda bulunan kahverengi deri çekyat ve masanın ahşap olması dikkat çekti. Öte yandan Mehmet Ali Erbil ve Gülseren Ceylan’ın yatak odasının üç ayrı bölümden oluştuğu görüldü. Yatağın tam önünde yer alan kocaman bir ayna da odaya girdiğiniz zaman sizi karşılıyor.

MAĞAZA GİBİ GİYİNME ODASI

Mehmet Ali Erbil’in görkemli salonuna göre daha şık dizayn edilmiş olan yatak odasında, mağazaları aratmayan büyüklükte bir giyinme odası da bulunuyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x